www.sicor.ltApie musPadaliniaiMokslo ir plėtros skyrius Spausdinti

Mokslo ir plėtros skyrius

UAB „Sicor Biotech“ nuo pat įkūrimo pradžios buvo Mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (MTEP) skyrius. Per dešimt metų sukaupta didžiulė patirtis kuriant rekombinantinių baltymų gamybos technologijas ir jas pritaikant biofarmacijos pramonės reikmėms.

MTEP skyriaus specialistai išmano biochemijos, biologijos, mikrobiologijos, genetikos, chemijos, bioinžinerijos mokslus ir gamtos mokslų sritis. Šiam skyriui priklauso didelis laboratorijų, kuriose tiriami bakterinių ir žinduolių ląstelių kultūrų biosintezės procesai, baltymų gryninimo technologijos ir kuriami su jais susiję analitiniai metodai, kompleksas.

Pagrindiniai MTEP skyriaus uždaviniai apima platų mokslinių ir taikomųjų klausimų sprendimų spektrą: čia kuriamos efektyvių genetiškai modifikuotų mikroorganizmų biosintezės ir tikslinio produkto gryninimo technologijos, išsamiai apibūdinami šie procesai, plėtojami analitiniai metodai, leidžiantys analizuoti tikslinių rekombinantinių terapinės paskirties baltymų struktūrą ir jų kiekybinius bei kokybinius parametrus. „Sicor Biotech“ mokslo centre kuriamos ir vaistų formuluotės, užtikrinančios ilgalaikį baltymo stabilumą.

MTEP skyrius glaudžiai bendradarbiauja su korporacijos „Teva“ mokslinių tyrimų padaliniais Izraelyje ir JAV bei gamyklomis Izraelyje, Meksikoje, Vengrijoje, Kinijoje. 2004 m. UAB „ Sicor Biotech“ atlikti moksliniai tiriamieji ir taikomieji darbai buvo įvertinti aukščiausiu mokslo apdovanojimu Lietuvoje – Valstybine mokslo premija, kuri įteikta prof. V. A. Bumeliui, dr. J. H. Pesliakui ir buvusiems įmonės darbuotojams dr. V. Naktiniui bei dr. M. Mauricui.

Praneškite apie nepageidaujamą   reakciją į vaistą

Mūsų kompanija yra suinteresuota savo produktų saugumu. Prašome pranešti mums apie visas įtariamas nepageidaujamas reakcijas į vaistą. Praneškite mums