www.sicor.ltApie musPadaliniaiPardavimo ir rinkodaros skyrius Spausdinti

Pardavimo ir rinkodaros skyrius

Siekiant stiprinti korporacijos „Teva“ veiklą naujose rinkose ir vieningai valdyti trijų Baltijos šalių įmones, į padalinį „Teva Baltic“ 2007 m. pradžioje susijungė didžiausia biotechnologinių vaistų gamintoja Baltijos šalyse UAB „Sicor Biotech“ ir Latvijoje, Estijoje veikusios įmonių „Teva“ ir „Ivax“ atstovybės. Šiuo metu korporaciją „Teva Baltic“ sudaro „Sicor Biotech“ pardavimo ir rinkodaros skyrius Lietuvoje ir „Sicor Biotech“ filialai Latvijoje ir Estijoje.

„Sicor Biotech“ sukaupta ilgalaikė patirtis biotechnologijų srityje ir efektyviai veikianti išteklių valdymo sistema diegiama ir bendroje padalinio „Teva Baltic“ veikloje. „Sicor Biotech“ apsiėmė korporacijos „Teva“ produkcijos importuotojo ir platintojo vaidmenį antrajame Centrinės ir Rytų Europos regione, apimančiame ir Baltijos šalis.

Naujasis korporacijos padalinys „Teva Baltic“, orientuodamasis į specifines rinkas ir pristatydamas vardą „Teva“, neslepia ambicingo tikslo tapti Baltijos šalių lyderiu.

Praneškite apie nepageidaujamą   reakciją į vaistą

Mūsų kompanija yra suinteresuota savo produktų saugumu. Prašome pranešti mums apie visas įtariamas nepageidaujamas reakcijas į vaistą. Praneškite mums